Jak ubrać się na randkę by zauroczyć drugą połówkę? Podpowiadamy!

Jak ubrać się na randkę by zauroczyć drugą połówkę? Podpowiadamy!

 Chyba większość z nas w swoim życiu stanęła przed dylematem, w co się ubrać ? Tym bardziej się zastanawiamy, im bardziej nam zależy, by dobrze wypaść. Są jednak takie okazje, które decydują lub mogą decydować o naszej przyszłości. Randki. To temat rzeka. Jak się ubrać na randkę? Jaki makijaż dobrać ? Czy być otwartym i ufnym ? Czy wyważonym w swoim zachowaniu? Mnóstwo pytań i mnóstwo rozwiązań. Skupmy się więc na jednym z nich, a zatem jaką stylizację wybrać, aby zrobić najlepsze wrażenie? W tej materii najlepiej zdać się na sprawdzone sposoby. A zatem zaczynamy!

Ubranie na randkę oryginalne czy naturalne?

W tej kwestii najbardziej sprawdzone rozwiązanie to naturalność. Wystarczająco dużo stresu generuje samo spotkanie z osobą, którą dopiero mamy bliżej poznać. Co więcej, jeśli nasze spotkanie to randka, to 99% przypadków zależy nam, aby wypaść świetnie. Naturalność to podstawa. Jeśli na co dzień nie chodzimy w sukience, nie róbmy eksperymentów. Fakt, że mamy na sobie rzecz, w której czujemy się obco, może przenieść się na nasze zachowanie. Nie ma nic gorszego niż jedzenie wspólnej kolacji, w ciągłej obawie przed nadmiernym odsłonięciem dekoltu. Naturalność daje nam komfort bycia sobą.

Elegancja czy kobiecość, na co postawić idąc na randkę?

Pytanie dość trudne i wybór nieoczywisty. Elegancka stylizacja zawsze jest w modzie. Należy jednak dostosować poziom zastosowanej elegancji do miejsca i pory randki. Jeśli wybieracie się na przedpołudniową kawę i spacer po parku, nie przesadzajmy z nadmiernym makijażem lub ciężką biżuterią. Mimo że czasami trudno przewidzieć jak długo takie spotkanie potrwa, rozsądnym rozwiązaniem jest wybranie stylizacji do pory dnia i miejsca umówionego spotkania. Panie, które na co dzień lubią podkreślać swoją kobiecość, oczywiście powinny zachować swój naturalny look. Stonowana elegancja z wyważoną dawką sexapilu to mieszanka idealna.

Pewność siebie – jak się ubrać na randkę, by ją zachować ?

Badania pokazują, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni lubią, aby ich potencjalny partner czuł swoją wartość. Nadmierna pewność siebie nie jest jednak dobrze widziana. Często graniczy z arogancją lub narcyzmem. Z drugiej strony, brak poczucia własnej wartości to cecha, która odbierana jest jako słabość potencjalnego partnera. Każda z tych skrajności, może położyć się cieniem na przyszłości związku. Co jest zatem najcenniejsze? Jak zwykle — złoty środek! Jeśli czujesz się ze sobą dobrze, zachowujesz się naturalnie. Swobodne i kulturalne zachowanie budzi zaufanie drugiej strony. Jak się zatem ubrać na randkę, by zachować swą naturalność? Komfortowo! Wszystko, co ogranicza nas w wyrażaniu siebie, powinno na czas randki zostać w szafie. Najważniejsze, aby czuć, że stylizacja nie krępuje naszych gestów. Pozwala na wyrażanie emocji. Najlepiej oczywiście, jeśli uwypukla nasze zalety, a przysłania niedoskonałości. Komfortowe ubranie na randce dodaje skrzydeł i pozwala się cieszyć chwilą. A zatem, skoro wytyczne już mamy, pozostaje tylko życzyć – powodzenia!

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl